Opigno Poll App (7.x-1.0-rc8) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: more
nl: meer

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Poll
nl: Enquête

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Polls
nl: Enquêtes

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps
