Opigno Poll App (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Poll
pl: Ankieta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Polls
pl: Ankiety

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
