Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc11) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Description
fa: توضیحات

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Score
fa: امتیاز

en: Filter
fa: فیلتر

en: Details
fa: جزئیات

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Pending
fa: معلق

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Failed
fa: ناموفق

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Quiz
fa: آزمون

en: My results
fa: نتایج من

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Content pane
fa: قاب محتوا

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity Reference
fa: ارجاع موجودیت
