Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc11) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
