Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc12) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Score
fi: Tulos

en: Filter
fi: Suodatus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Pending
fi: Odottaa

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Quiz
fi: Tehtävä

en: My results
fi: Omat tulokset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: View panes
fi: Näkymäpaneelit

en: Content pane
fi: Sisältöpaneeli

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
