Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc12) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Details
te: వివరాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: My results
te: నా ఫలితాలు

en: - All -
te: - అన్ని -
