Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc12) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: user
ur: صارف

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Details
ur: تفصیلات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
