Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc13) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Score
oc: Marca

en: Filter
oc: Filtrar

en: Details
oc: Detalhs

en: Sort by
oc: Triar per

en: Pending
oc: En espèra

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Blocked
oc: Blocat

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Master
oc: Maître

en: Titre
oc: Títol
