Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc14) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Group
fil: Grupo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: Blocked
fil: Hinadlangan

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
