Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc14) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
