Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc14) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Details
sq: Hollësi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
