Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc8) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Blocked
eo: Blokita

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
