Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc8) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
