Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc9) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Group
pt: Grupo

en: Description
pt: Descrição

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Weight
pt: Peso

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: Active
pt: Ativo

en: Page
pt: Página

en: Filter
pt: Filtro

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Pending
pt: Pendente

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Failed
pt: Falhou

en: Apply
pt: Aplicar

en: Passed
pt: Aprovado

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Save order
pt: Guardar ordem

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: View panes
pt: Painéis de visualizações

en: Content pane
pt: Painel de conteúdo

en: Master
pt: Principal

en: Entity Reference
pt: Referência de Entidade

en: Opigno Apps
pt: Aplicações Opigno

en: My achievements
pt: As minhas conquistas

en: Could not find any user to display results for.
pt: Não foi possível encontrar nenhum utilizador para quem mostrar resultados.
