Opigno Quiz App (7.x-1.0-rc9) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Pending
sl: Čaka

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Blocked
sl: Blokiran

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
