Opigno Quiz App (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Details
ps: سپړنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: - All -
ps: - ټول -
