Opigno Quiz App (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز
