Opigno Quiz App (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
