Opigno Quiz App (7.x-1.10) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
