Opigno Quiz App (7.x-1.10) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Asc
eu: Goraka
