Opigno Quiz App (7.x-1.11) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
