Opigno Quiz App (7.x-1.12) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: user
is: brúkari

en: Value
is: Virði

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Details
is: Nágreining

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Blocked
is: Sperrað

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
