Opigno Quiz App (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Score
hr: Rezultat

en: Filter
hr: Pročisti

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Start
hr: Početak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Asc
hr: Uzlazno
