Opigno Quiz App (7.x-1.12) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Weight
ky: Салмагы

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
