Opigno Quiz App (7.x-1.12) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
