Opigno Quiz App (7.x-1.13) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: user
is: notandi

en: Value
is: Gildi

en: Username
is: Notendanafn

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Details
is: Nánar

en: Start
is: Hefst

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
