Opigno Quiz App (7.x-1.13) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Score
ka: ქულა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
