Opigno Quiz App (7.x-1.13) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Score
pl: Wynik

en: Filter
pl: Filtr

en: Details
pl: Szczegóły

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start
pl: Początek

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Passed
pl: Zdany

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Manage questions
pl: Zarządzanie pytaniami

en: My results
pl: Moje wyniki

en: Parts of this @quiz have not been evaluated yet. The score below is not final.
pl: Nie odpowiedziano na część pytań, zatem wynik poniżej nie jest ostateczny.

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
pl: Masz %num_correct z %question_count możliwych punktów.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Your score: %score %
pl: Twój wynik: %score %

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
