Opigno Quiz App (7.x-1.14) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: user
bg: потребител

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Details
bg: Детайли

en: Pending
bg: В изчакване

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
