Opigno Quiz App (7.x-1.14) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Save order
ta: வரிசையை சேமி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
