Opigno Quiz App (7.x-1.16) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: user
br: implijer

en: Username
br: Anv implijer

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil
