Opigno Quiz App (7.x-1.16) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Score
gl: Puntuación

en: Filter
gl: Filtro

en: Details
gl: Detalles

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: Add to calendar
gl: Engadir ao calendario

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Failed
gl: Fallo

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
