Opigno Quiz App (7.x-1.16) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: Add to calendar
lv: Pievienot kalendāram

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Passed
lv: Nokārtots

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
lv: Jūs esat ieguvis %num_correct no %question_count iespējamajiem punktiem.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Your score: %score %
lv: Jūsu rezultāts: %score %
