Opigno Quiz App (7.x-1.16) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: user
nn: brukar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Details
nn: Detaljar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
