Opigno Quiz App (7.x-1.17) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Details
bs: Detalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
