Opigno Quiz App (7.x-1.17) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: user
lt: narys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Details
lt: Išsamiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Add to calendar
lt: Pridėti prie kalendoriaus

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
