Opigno Quiz App (7.x-1.17) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
