Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Score
be: Адзнака

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Details
be: Падрабязна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Save order
be: Захаваць парадак
