Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
