Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Continue
cy: Parhau

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Score
cy: Sgôr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Details
cy: Manylion

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Add to calendar
cy: Ychwanegu at galendr

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
