Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Slide
el: Κύλιση

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
