Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Score
et: Tulemus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: Add to calendar
et: Lisa kalendrisse

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide
