Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
