Opigno Quiz App (7.x-1.18) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Score
th: คะแนน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Passed
th: ผ่าน

en: Save order
th: บันทึกลำดับ

en: Manage questions
th: จัดการข้อสอบ

en: My results
th: ผลการสอบของฉัน

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
th: ท่านทำได้ %num_correct จากคะแนนเต็ม %question_count

en: Your score: %score %
th: ผลคะแนนของคุณ: %score %

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
