Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Details
ast: Detalles

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Failed
ast: Falló
