Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Score
az: Hesab

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
