Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Next
ca: Següent

en: user
ca: usuari

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Score
ca: Puntuació

en: Filter
ca: Filtra

en: Details
ca: Detalls

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Failed
ca: Fallat

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
