Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Score
cs: Skóre

en: Filter
cs: Filtr

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Quiz
cs: Kvíz

en: My results
cs: Moje výsledky

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
