Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
