Opigno Quiz App (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់
